Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Muğla Kiralık Chiller

Muğla Kiralık Chiller

Muğla Kiralık Chiller

Muğla kiralık Chiller, firmamız Muğla ve çevre illerinde kurumsal, özel ve sanayi firmaların soğutma sistemleri ihtiyaçlarını karşılar. Karsan Endüstriyel Soğutma Sistemleri; mühendislik tecrübesi, uzman teknik personeli, iklimlendirme sistemleri, havalandırma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemlerinin kiralanması, satışı, montajı, servis, bakım, projelendirme hizmetlerini ülke genelinde sürdürmektedir.

Chiller cihazlar, basit anlatımı ile ısıyı bir kaynaktan başka bir yere transfer eden kiralık su soğutma cihazları olarak bilinir. Muğla kiralık Chiller marka cihazlar özellikle bir sıvıyı bu yoğunlukla “Su” olabilir cihaz içerisinde bulunan soğutucu gazın kompresör ve evaparatör tarafından kazanılan enerjiyi diğer bir kaynak olan kondenser kullanılarak oluşan ısıyı atarak Su’yu soğutan sitemlerdir. Sistemde soğuyan su, su pompası aracılığı ile tekrar sisteme gönderilir.

Muğla kiralık Chiller cihazlar ile elde edilen soğutulmuş su tüm proseslerde kullanılır. Chiller marka cihazlar genellikle genelde su soğutmak için kullanılsa da yapıları itibari ile farklı sıvıları soğutmak için de endüstriyel tesislerde tercih edilir.

Chiller Cihazlar Nerelerde Kullanılır?

Muğla kiralık Chiller cihazlar soğutma suyu veya farklı sıvıların soğutulmasında kullanılır. Hayatın hemen her alanında ihtiyaç duyulan soğutulmuş su ihtiyacı olan tüm proseslerde ve kullanım alanlarına göre oteller, hastaneler, restoranlar, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, plastik enjeksiyon işlemlerinde, preslerde, dikiş – kaynak makinelerinde, CNC makinelerinde, laboratuvarlarda, gıda sanayisinde, test cihazlarında, yüksek soğutma cihazları ihtiyacı olan tüm alanlarda kullanılır.

Chiller Cihazlar

  • Su soğutmalı Chiller Cihazları
  • Hava soğutmalı Chiller Cihazları

Olarak iki çeşittir.

Çalışma prensibine göre farklı olmasına rağmen Muğla kiralık Chiller cihazları soğutma sistemi aynıdır. Bu sistemlerde tek farklılık kondenserin yapısıdır. Hava soğutmalı Chiller sistemlerde akışkan hava ile soğutulurken, su soğutmalı Chiller cihazlarda sıvı su ile soğutulur.

Muğla Kiralık Chiller Fiyatları

Yüksek performansı, minimum enerji tasarrufu ile her alanda ihtiyaç olan soğutulmuş Su sunan Muğla Kiralık Chiller Fiyatları için en hızlı ve güvenilir çözümler firmamız tarafından verilir.

Chiller cihaz kiralama hizmeti ve uygun fiyatlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yetkili servis elemanları tarafından gerekli analizler ve tespitler yapılır. Size en uygun ekipman seçimi, keşif, montaj ve destek hizmeti hızlı ve güvenilir şekilde verilir.

Paylaş: