Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Kiralık Chiller Gaziantep

Kiralık Chiller Gaziantep

Kiralık Chiller Gaziantep

Kiralık Chiller Gaziantep Karsan Soğutma Sistemleri olarak Chiller marka soğutma sistemlerinin ülke genelinde servisini, kurulumunu, kiralama ve satışını ülke genelinde yapmaktadır. Soğuk hava depoları imalatı, her türlü endüstriyel soğutma sistemleri çözümleri, gemi soğutma sistemleri, Chiller marka soğutma sistemlerinde ayrıca 7/24 teknik destek sunan firma, uygun fiyat avantajları ile müşterilerine her zaman destek verir. Dünyada en çok tercih edilen markalardan olan Chiller soğutma sistemlerinin verimlilikleri, minumum enerji tüketimi, sessiz çalışması gibi birçok avantajı vardır.

Kiralık Chiller Nedir? Nasıl çalışır?

Kiralık Chiller soğutmalar ticari hayatta ve endüstriyel alanlarda yaygın olarak tercih edilir. Bu ürünler soğutma işlemi için aldığı enerjiyi kullanır. Bu işlemi yaparken çevreye ısı enerjisi bırakır. Diğer soğutma sistemlerine göre daha az enerji ile daha fazla yeri soğutur. Bu yüzden sanayi tesislerinde, büyük ölçekli işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, inşaatlarda, gıda endüstrisinde, ilaç sanayisinde, her türlü döküm cnc atölyelerinde, otellerde, hastanelerde, okullarda, gemilerde ve inşaat sektöründe vs. gibi alanlarda kullanılır.

Chiller soğutmanın çalışma prensibi; su veya hava kullanarak kompresör yardımı ile sıkıştırılır. Bu süreçte artan sıcaklık kondansatörde soğutulur ve ısı enerjisi ortaya çıkar. Soğutulmuş akışkan su veya hava olabilir, valfler aracılığı ile sıcaklığı düşürülür ve evaporatörde buharlaşır. Tüm bunlar döngü olarak devam ederek işletmeniz için gerekli olan soğutma sağlanır.

Chiller soğutma sistemleri özellikle yüksek derecede sıcaklık kontrolü gerektiren büyük ölçekli sanayi tesislerinde çok düşük enerji ile yüksek kapasitede soğutma sağlayarak maliyetleri düşürür. Bu soğutma cihazlarının üstün avantajları ve sunduğu katma değer dikkate alınmalıdır. Enerji verimliliği ile ön plana çıkan ürünler ısı enerji üretebilir, soğutma sağlayabilir. Hassas sıcaklık kontrolü ile gıda sektörü ve ilaç sektöründe istikrarlı soğutma sağlar. Üretim hatlarında meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçer, verimliliği arttırır.

Gaziantep kiralık Chiller sistemleri Karsan Mühendislik farkı ile müşterilerine sunulur. İşletmelerin iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede hassas sıcaklık kontrolü, yüksek verimliliği ve enerji tasarrufu ile kullanımı oldukça yaygındır.

Chiller Kullanım Alanları

Alışveriş merkezlerinde ısıtma – soğutma iklimlendirme sistemleri bina içerisinde ihtiyaçları karşılayacak düzeyde olması gerekir. Bu tür büyük yapılarda Chiller soğutma sistemleri ile enerjinin en etkin ve verimli kullanılması sağlanır.

Hastanelerde chiller kullanımı soğutma ihtiyacını karşılamak için yaygın olarak kullanılır.

İnşaat sektöründe özellikle çok sıcak havalarda betonu soğutmak için yaygın olarak tercih edilir.

Üniversite, okul ve otellerde odaların, sınıfların soğutmasında tercih edilir.

Gıda sektöründe soğuk hava depolarında ürünlerin saklanması depolanması edilirken, işlenmiş gıdaların saklanmasında da kullanılır.

Endüstriyel tesislerde soğutma ihtiyacını karşılar.

Chiller Soğutma Avantajları Nelerdir?

Dünyada en çok tercih edilen bir olan Chiller soğutma sistemleri, ısı transferi için birçok sektörde tercih edilir. Sağladığı yüksek enerji verimliliği ile düşük enerji ile yüksek kapasite yerleri soğutur. Böylece enerji maliyetlerini ciddi anlamda düşürür ve çevreye daha az zarar verir.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı ve sürdürülebilir çözümler sunarak farklı kapasiteleri ve modelleri ile her türlü ihtiyaca göre kurulum yapılabilir. Uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bu ürünler olumsuz durumlarda güvenli olması ile büyük arızaların önüne geçer.

Kiralık Chiller Gaziantep Karsan Soğutma tarafından ihtiyacınız olan Chiller soğutmalar tespit edilerek kurulumu gerçekleştirilir. Firma yılların verdiği tecrübe ile ülke genelinde 7/24 teknik servis hizmeti ile sizlere sınırsız hizmet sunar. Chiller soğutma sistemlerini belirli bir süre için kiralayabilir isterse satın alabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışı, sürdürülebilir politikalarla yüksek katma değer sağlayan, üretim kayıplarını en aza indirgeyen en iyi markaları Karsan Soğutma Sistemleri olarak avantajlı fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Paylaş: