Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
İstanbul Kiralık Chiller

İstanbul Kiralık Chiller

İstanbul Kiralık Chiller

İstanbul Kiralık Chiller Karsan Mühendislik Soğutma tarafından projelendirme, kurulum, montaj, bakım ve onarım yapılır. Alanında dünya standardı olan Chiller cihazlar endüstriyel amaçla soğutma yapılması gereken tüm ekipmanların soğutulmasında kullanılan performansı ve verimliliği yüksek çevre dostu bir soğutma ünitesidir.

Firmamız İstanbul Kiralık Chiller sistemlerini müşterilerine rekabetçi bir sistemle yenilikçi çözümler sunar. Chiller cihazlar endüstriyel soğutma sistemleri dayanıklı yapısı ile size uzun yıllar kullanım sağlar. Bu cihazlar tarafından soğutulan suyu çok alanda kullanabilirsiniz.

Chiller Cihazlar Nedir?

Endüstriyel soğutma denildiğinde ilk akla gelen Chiller cihazlardır. Kolay kurulum ve montajı ile de dikkat çeken bu ürünler soğutma sistemlerinde standart olmuştur. Kısaca bu ürün içerisindeki soğutucu gazı kompresör ve evaporatörden kazandığı enerjiyi kondansör kullanılarak ısının dışarı atılması ile suyu soğutan sistemlerdir.

Karsan soğutma mühendislik olarak Chiller soğutucu çeşitlerinin her türlü kiralama, satış, proje, montaj, bakım ve servisini kusursuz olarak yapmaktayız. Firma ihtiyaç olan yedek parça aksesuar ihtiyaçlarını profesyonel olarak yapar.

En iyi Chiller çözümleri olarak endüstriyel alanlarda güvenli, ekonomik kullanım sağlayan ürünleri size özel çözümlerle ülkemizin her yerine profesyonel kurulum gerçekleştirir.

İstanbul Kiralık Chilller Hava Soğutmalı Modelleri

Hava soğutmalı Chiller cihazlar üzerlerindeki yüksek performanslı fanlar ile borulardan geçen gazı soğutan kısaca hava ile soğuyan modellerdir. Bu modellerde ısı transfer işlemi batarya üzerinde hava akışının fanlar tarafından sağlanması ile gerçekleşir. Herhangi bir arıza karşısında ikaz vererek kendisini güvenlik teçhizatı ile korumaya alır.

İstanbul Kiralik Chiller cihazlar en iyi fiyat ve montaj garantisi ile sizlere sunulur. Büyük veya küçük ölçekli işletmeler için mükemmel bir enerji tasarrufu sağlayarak maliyetlere olumlu etki sağlar. Kendisini kısa zamanda amorti eder. İhtiyacınız olduğunda kullanabilir olmadığında kapatma ile kolay kullanım sunar. En iyi servis garantisi ile Karsan Mühendislik bakım, onarım, yedek parça ihtiyaçlarınızda da sizlere destek verir.

Hava soğutmalı Chiller modeller yüksek kapasiteleri ile büyük ölçekli endüstriyel soğutmada idealdir. Çalışırken sessiz, enerji verimliliği yüksektir ki bu yüzden oldukça ekonomiktir. Kolay bakım olması, kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmesi uzun süreli kullanım olanağı sağlar. Dünya standardındaki bu cihazlar yüksek soğuklarda bile mükemmel çalışır, yüksek basınçlara karşı kendini korur.

Chiller Cihazların Kullanım Alanları

Karsan Soğutma Mühendislik olarak uzun yıllardır sektöre hizmet vermektedir. Endüstriyel soğutma, iklimlendirme, havalandırma sektörü tecrübemiz ile Hava soğutmalı Chiller cihazlarını sizlere sunar. Hemen hemen her alanda kullanılan Hava soğutmalı Chiller cihazlar sıcak ve soğuk su ihtiyaçları rahatlıkla karşılanır.

Endüstriyel tesislerde enerji tasarruflu olması, yüksek kapasite ve yüksek performansla maksimum soğutma sağlar. Sıcak ve soğuk su kullanılan kozmetik üretim tesislerinde Chiller modelleri ile ekonomik, tasarruflu ve ekstra konforu bir arada yaşamak mümkündür.

Gıda ve ilaç sanayinde Chiller cihazlar soğutma sistemlerinde garantili ve kusursuz çözüm sunar. Aynı şekilde boya üretim tesislerinde yüksek kapasite ve performansı ile gerekli soğutma ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılayabilirsiniz.

Otel, Alışveriş merkezleri, hastaneler ve okullarda Karsan Chiller sistemlerimiz ile ihtiyacınız olan endüstriyel soğutma sağlayarak konuklarınızın, öğrencilerinizin, müşterilerinizin konforunu arttırabilir her zaman servis hizmeti alabilirsiniz.

Kiralık İstanbul Chilller marka soğutma sistemleri için size en uygun model, en iyi hizmet ve doğru servis ağı ve en iyi fiyat performansı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Endüstriyel soğutmada, yüksek performans, yüksek kapasite, yüksek verimlilik, yüksek enerji tasarruflu olması ile dünya standardındaki Chiller marka cihazlar sizlere Karsan Mühendislik güvencesi ile kurulum ve montajı sağlanır.

Paylaş: