Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Bursa Chiller Bakım Onarım

Bursa Chiller Bakım Onarım

Bursa Chiller Bakım Onarım

Bursa Chiller Bakım Onarım Karsan Soğutma Sistemleri ülke genelinde teknik servis ağı ile garantili ve güvenli montaj – bakım – onarımını ayrıca yedek parça ve aksesuar ihtiyacını mühendislik çözümleri ile sağlar.

Chiller soğutma sistemleri günümüzde muadillerine göre en iyi iklimlendirmeyi sağlayan, büyük alanları az enerji ile soğutabilen, uzun süre bakım gerektirmeden kusursuz çalışan, havayı ve nemi aynı kalitede olmasını sağlayan, sessiz çalışan ve daha sayamadığımız birçok avantajı nedeniyle üretim tesisleri, çok katlı binalar, hastaneler, gıda sektörü vs. tarafından yaygın olarak tercih edilir.

Karsan soğutma yarım asırdır sadece soğutma sistemleri üzerine çalışır. Bu konuda uzmanlaşan ve mühendislerden oluşan teknik ekibi ile ülke geneline 7/24 servis hizmeti verir. Karsan güvencesi ile;

 • Endüstriyel Soğutma Hizmetleri
 • Soğuk Oda
 • Soğutma Üniteleri İmalatı
 • Soğuk Hava Deposu
 • Şok Odası
 • Gemi Soğutma Sistemleri
 • Soğutma Üniteleri İmalatı
 • Buzhane
 • Aşı Depolama Odaları
 • Tıbbi Atık Odası
 • CO2 Soğutma Sistemleri
 • Su Soğutma Sistemleri
 • Soğuk Oda Kapısı

Soğutma sistemlerinde Türkiye’nin lider kuruluşu olarak bu iş bizim tek işimiz. Biz soğutuyoruz hem de yüksek kalitede ve de avantajlı fiyatlarla sizlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Karsan Soğutma Sistemleri Bursa Chiller bakım onarımı teknik personeller tarafından yapılır. Chiller soğutma sistemlerinin yıllarca optimum hizmet vermesi için teknik ekip tarafından gerekli bakım yapılması gerekir. Bakımın periyodik olarak sezon başında ve sezon sonunda yapılması önemlidir.

Chiller soğutma sistemlerinin ayrıca günlük – haftalık – aylık – yıllık bakımları vardır. Bu bakımlarda sorunlar tespit edilirse uzman personel tarafından onarım yapılır. Chiller soğutma sistemlerinin avantajlarından yüksek düzeyde yararlanmak için bakımlarına özen gösterilmelidir.

Günümüzde farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan chiller soğutma sistemleri arıza anında teknik personel tarafından onarımı, orijinal yedek parça değişimi, periyodik bakımı Karsan soğutma sistemleri teknik ekibi tarafından düzenli olarak yapılır. Chiller sistemlerinin bakımlarının düzenli yapılması soğutmanın her zaman daha yüksek verimde ve yüksek enerji tasarrufu ile çalışmasını sağlar. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemlerin bakımını, periyodik olarak uzman kişilere yaptırdığınızda bütçenize katkı sağlayacağı aşikardır.

Chiller Bakım Servisi

Bursa Chiller bakım onarım sistemin en verimli ve yüksek performansta çalışması için doğru kişiler tarafından yapılması gerekir. Teknik servis tarafından yapılan düzenli bakımlar ile daha verimli çalışarak enerji tasarrufu sağlar.

Üretim tesislerinde, otellerde, hastanelerde, gıda sektöründe vs. birçok farklı alanda kullanılan chiller soğutmalar farklı modellerde olabilir. Fakat kullanışlı ara yüzü ile genelde çalışma mantığı basittir. Sistem, üzerinde kolay şekilde kumanda edilebilir.

Bakım servisleri tarafından chiller sisteminde kondenser ve evaporatör temizliği, fan ve pervanelerin temizliği, filtrelerin temizliği özel ilaçlı maddelerle temizlenir. Ünitede, elektrik tesisatında kontrolleri yapılır.

Chiller soğutma sistemlerinin bakımları yapıldığında arızalanan onarım gerektiren veya değişmesi gereken parçaların değişmesi ile olası arızaların önüne geçilir. İşte bu nedenle chiller soğutma sistemlerinin yılda iki kez çalıştırılmadan önce ve sonra olmak üzere ve aylık bakımlarının periyodik olarak yapılması önemlidir.

Bursa chiller bakım onarım Karsan Mühendislik güvencesi ile teknik servis hizmeti verilir. Herhangi bir arıza bakım ve onarımda 7/24 arayabileceğimiz teknik servisimiz ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Orijinal yedek parça ürün yelpazemiz ile parça gerektiğinde beklemeden onarım gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlanır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin projelerine ortak olmanın heyecanı ile başarılarınıza da değer katmaya devam etmektedir. Uygun fiyat avantajları, kaliteli ürünler ve yüksek müşteri memnuniyeti ile soğutma sistemlerinde yenilikçi mühendislik çözümlerini sunmaya devam ediyoruz.

Paylaş: