Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Bolu Kiralık Chiller

Bolu Kiralık Chiller

Bolu Kiralık Chiller

Bolu Kiralık Chiller Karsan Chiller kiralama ihtiyacınız olan endüstriyel soğutma sistemleri Chiller Soğutma cihazlarını dönemsel olarak veya uzun süreli kiralama hizmetini Karsan güvencesi ile alabilirsiniz.

Chiller endüstriyel soğutma, iklimlendirme ile büyük alanları kısa sürede soğutabilirsiniz. Günümüzde her alanda kullanım sunan modeller diğer soğutma ürünlerine göre daha yüksek verimli, dayanıklı ve düşük maliyetlidir. Enjeksiyon soğutma ısıyı bir kaynaktan diğer kaynağa aktarma iklimlendirme sistemleri Chiller soğutma sistemleri büyük yapılarda ısıyı dengeler. Gıda sektörü, ilaç sektörü, plastik fabrikaları, tekstil fabrikaları, kaynak, döküm atölyeleri, inşaatlar, havaalanları, alışveriş merkezleri, çok katlı binalar, hastaneler, oteller, restoranlar, eğlence merkezleri, okullar ve daha birçok yerde kullanılır.

Chiller sistemleri hava soğutmalı ve su soğutmalı çeşitleri vardır. İki çeşit Chiller de sanayi tesislerinde kullanılır. Ticari binalarda uygun sıcaklık kontrolü için kullanılan soğutucular sanayi tesislerinde herhangi bir sıvıyı soğutmak için veya havayı soğutmak nemini almak için kullanılır. İki Chiller grubu da birbirine benzer yapıdadır.

Bolu kiralık Chiller hava soğutmalı Chiller sistemleri küçük binalarda tercih edilir. Su soğutmalı Chiller sistemler de büyük ölçekli endüstriyel tesisler, havaalanları, kampüsler, alışveriş merkezlerinde yoğun olarak kullanılır. Muadillerine göre performansları oldukça yüksek ve verimlidir. Uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Karsan Chiller teknik desteği günün her saatinde alabileceğiniz gibi firma tarafından bakımları düzenli olarak yapılır.

Chiller soğutma sistemlerin kurulumu ve bakımı çok kolaydır. Bakım maliyetleri oldukça ucuz, çalışırken harcadıkları enerji oldukça düşüktür. Gürültü kirliliğinden uzak sesiz çalışır. Az yer kaplar. Herhangi bir arıza durumunda cihaz, sizi ikaz ederek durumu bildirir. Bu sayede olası büyük arızaların önüne geçerek kendini de korumaya alır. MRI makineleri, lazerler, şantiyelerde beton soğutmak ve diğer sanayi tesisleri için satın alabilir veya dönemsel olarak kiralayabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre belirlenen Chiller gruplarının montajı ve periyodik bakımı Karsan Mühendislik tarafından yapılır. Konusuna hakim mühendislerden oluşan ekiplerimiz ile endüstriyel soğutma Chiller soğutma sistemi ihtiyaçlarınızı belirleyerek enerji tüketimi düşük, uygun maliyetli çözümler ile taleplerinizi karşılıyoruz. Kesin çözüm ve planlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: